עו"ד פלילי מומחה

עבירות פליליות הן דבר שאסור להקל בו ראש. במידה והנך מואשם בעבירה פלילית, עליך למצוא עו"ד פלילי באופן מידי. יש לקחת בחשבון כי מציאת עורך הדין טוב היא לא מטלה פשוטה ועשויה לעשות את ההבדל בכל הנוגע לתוצאות המשפט. התזמון בו פנית לעורך הדין הינו משמעותי גם כן. לפני כל חקירה ומפגש עם הרשויות על החשוד לקבל הסבר ותדרוך מפורט מעורך דינו, כיוון שכל חקירה עשויה להשפיע על גורל ההליך ובעיקר על גזר הדין. על מנת להימנע מטעויות בתחילת הדרך, טעויות שעלולות לעלות לך במאסר –  חשוב לפנות בהקדם האפשרי לעו"ד מוסמך ומקצועי.

עו"ד פלילי מומחה – הכתובת הנכונה עבורך

אם הסתבכת עם הרשויות עליך למצוא ייצוג משפטי הולם. טרם הבחירה בעורך דין עליך להבין מה מהות העבירה שביצעת ולאיזה קטגוריה עבירה זו שייכת. האם מדובר בעבירה פלילית או בעוולה אזרחית ? מסחרית ? האם מדובר בתחום המשפחה או עבירה מהדין הצבאי ?

לאחר הבנת סוג העבירה, יש לפנות לעורך דין המהוקצע בטיפול בתיקים מסוג זה.

עורך דין פלילי ירון שבס ,אשר ביצע את התמחותו בפרקליטות המדינה – מחוז תל אביב פלילי, מטפל בכתבי אישום משמעותיים  וכמו גם בעבירות צבאיות. תחום ההתמחות המשמעותי של משרדינו הוא טיפול בעבירות פליליות. התחום הפלילי הינו תחום רחב, להלן מספר מקרים הנכנסים לקטגוריה זו:

  • עבירות איומים
  • עבירות רכוש
  • עבירות רצח
  • עבירות סמים
  • עבירות מין
  • עבירות שוחד
  • עבירות תקיפה
  • עבירות מרמה והונאה
  • עבירות נשק ועבירות בטחון

בנוסף להתמחות בסוגיות הדין הפלילי והמעצרים , אנו מתמקצעים בוועדות לניכוי שליש ממאסרים, מחיקת רישום פלילי, עתירות אסירים, חנינות וכן ייצוג קורבנות בעבירות מין ואלימות שונות.

עו"ד פלילי שבס ושות' – אתה לא לבד

שנים ארוכות משרדינו מייצג בהצלחה אנשים מהמגזר הפרטי והעסקי. אנו מבינים את הקושי איתו מתמודד אדם כאשר מוגש  נגדו כתב אישום או שמוגשת נגדו תביעה גדולה, לכן אנו שמים דגש על יחס אישי ואדיב. טובת לקוחותינו תמיד עומדת לנגד עיננו ואנו עושים את המקסימום על מנת לטפל בכל תיק בהקדם ולקבל את התוצאות הרצויות. משרדינו מלווה את החשוד במהלך חקירתו מול הרשויות, כאשר כל לקוח זוכה לתשומת לב אישית וטיפול ברמה המקצועית ביותר. במהלך כל הדרך אנו נותנים את הייעוץ וההדרכה להם זקוק החשוד. 

זומנת לחקירה ? הוגש נגדך כתב אישום ? פנה בהקדם האפשרי למשרדינו ואנחנו נעשה את המקסימום עבורך.

בית א.ש.ר.א, דרך מנחם בגין 65, תא דואר 51273, תל-אביב

השארת פרטים מהירה

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support