עורך דין פלילי בראשון לציון

אם הנך מחפש עורך דין פלילי, או ספציפית עורך דין פלילי בראשון לציון – כנראה הבנת שאתה זקוק לייצוג משפטי בהקדם האפשרי. לא כל עורך דין דומה לשני, זהו דבר מובן מאליו. אך מעבר ליכולות המנטליות ולניסיון שיש לכל בעל מקצוע – עורכי דין נבדלים אחד מהשני גם בתחום ההתמחות שלהם. עורך דין מצוין בדיני משפחה לאו דווקא יתן את המענה הדרוש עבור אדם שתובעים אותו על עבירות מס. לכן עליך להבין תחילה לאיזה עורך דין עליך לפנות. אם העבירה אותה ביצעת מוגדרת כעבירה פלילית הרי שעליך לפנות בהקדם לעורך דין פלילי.

הדרך המהירה למצוא עורך דין פלילי בראשון לציון

פעמים רבות אנחנו מחפשים לעגל פינות, ללכת על הפתרון הפשוט ולא להשקיע כיוון שאין לכך השלכות משמעותיות. אך כעת הסיפור שונה – הנך עומד בפני תהליך ארוך ולא פשוט שישפיע באופן ניכר על חייך ועתידך. במקרה זה אסור לך להתפשר, עליך לבחור בייצוג הטוב ביותר שתוכל למצוא, גם אם הדבר כרוך בחיפוש נרחב או בהוצאת סכומי כסף שלא תכננת להוציא. 

אם בחרת לא להתפשר בכל הנוגע לייצוג המשפטי שלך – משרד עורכי דין שבס ושות' יהווה את הפתרון הנכון עבורך. משרד זה מחזיק ברשימת הישגים בולטת והוביל מספר רב של תיקים אשר בסופם נמחק הרישום הפלילי, בוצעה אי הרשעה של הנאשם או קוצרו מאסרים והומתקו עונשים.

משרד זה מתנהל בראשות עו"ד ירון שבס אשר ביצע את התמחותו בפרקליטות המדינה – מחוז תל אביב פלילי. מאז הוא מלווה בהצלחה לקוחות המואשמים בפלילים וזקוקים להכוונה, סיוע וייצוג משפטי.

עורך דין פלילי בראשון לציון שבס ושות' – המשרד הנכון עבורך

בנוסף לאישומים פליליים, משרדינו עוסק גם באישומים הכוללים דיני תעבורה, דין צבאי ודין אזרחי כדוגמת עסקות מקרקעין ונדל"ן, תביעות כספיות משמעותיו, ירושות, צוואות וליטיגציה אזרחית. אנו גם עוסקים במתן ייעוץ לחברות ודיני חוזים. המחלקה הפלילית פועלת לצד המחלקה האזרחית כאשר המטרה היא אחת :

להוציא לאור את צדקת הלקוח ולהילחם למענו בחירוף נפש עד רגע סגירת התיק.

בית א.ש.ר.א, דרך מנחם בגין 65, תא דואר 51273, תל-אביב

השארת פרטים מהירה

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support